Všeobecne platí, že na základe mnohých skutočností

V tomto prípade, v osude mladých talentov s argentínskym klubom “Argentinas Juniors” prekážal peniaze. Britský Druhá divízie klub “Sheffield United”, aby sa posilnila jeho členovia mali na výber, buď kúpiť 18-ročný Diega, alebo zostať u svojho spoluhráča v národnom tíme Argentína, Alejandro Sabella. Osud mladého Maradona sa rozhodol len 40 tisíc. Libier, čo zachránil britský vedenie klubu, kúpil meče, za čo zaplatil 160 tisíc. Libier. Vstúpte do druhej divízie hmlistého Albiona a Maradona by sa úplne rozpustila v hmle.

Všeobecne platí, že na základe mnohých skutočností, že Albion sa podarilo, aby sa stal jedným z hráčov predstavujú odrazový mostík pre dobytie futbalových vrcholy, pre ostatných rovnako talentovaných hráčov, Británia sa stala skutočným Bermuda Triangle, kde takmer úplne zmizli viac ako jeden budúce futbalové celebrity.

Napríklad na začiatku tretieho tisícročia bol poznačený výstupom na fenomenálny futbalového tímu Pobrežia Slonoviny Didier Drogba. Začína jeho futbalovú kariéru v miernom prostrednej francúzskeho majstrovského klubu “Guingamp” mladý Pobrežia Slonoviny mohol dostať v angličtine, “Portsmouth.” Návrh francúzštiny v 3 mil. Libier pre mladých Drogba preukázal unsupportable pre anglický klub, ale taký návrh rýchlo využil “Olympic” z Marseille. Hneď budúcu sezónu “Marseille”, Didier Drogba chop 32 gólov v francúzskej ligové zápasy. Za to, že Londýn “Chelsea” už vyložil francúzskeho klubu 24 miliónov korún. Libier a od tej chvíle sa mladý Ivorian kariéra prudko vzrástli. Stačilo stráviť rok vo francúzskom šampionáte v “Marseille”, ktorý by sa stal v budúcnosti jedným z najúspešnejších hráčov na svete. Dnes chcem si myslieť, že hranie v “Portsmouth” Drogba by nemal byť tak populárne a slávny.