Sako nie je jediným žiakom klubu

Sako nie je jediným žiakom klubu, ktorý prechádza temnými časmi. Midfielder Clement Shantom sa tiež nezmestí do kompozície, a to je to, čo jeho agent hovorí o tomto: „Prečo si Shantom nehral s Bordeauxmi? Prečo nebol súčasťou zápasu s „Realom“? Nevieme. Opýtajte sa „PSG“. Clement mi nikdy nepovedal, že chce odísť. A prečo by chcel, ak je Paríž jeho rodné mesto a miluje svoj klub? Ale keď ste neustále zanechaný a nepôjdete na futbalové ihrisko, je nejaká iná cesta ako zmeniť registráciu? “

Na druhej strane, Blanc dáva žiakom čas na hranie. Je pravda, že žiaci inej generácie. Ak sa Sako a Shantom môžu považovať za silných hráčov, potom nie sú žiadni chlapci, ktorí by ich nahradili v zápase s Bordeaux. V júni, Ervenu Onzhende, ktorý mimochodom strelil gól a Kingsley Koman sa obrátil na 18 a 17 rokov. Koman odišiel na ihrisku minulú sezónu v zápase so Sochauxom, v tom čase mu bolo len 16 rokov. Samozrejme, že pravidelná hra, keď klub nestráca čas na hviezdnych futbalových hráčoch, nebude fungovať. Malé pozostatky: buď nájom alebo starostlivosť. Kým manažment je pripravený odraziť milióny za hviezdy, žiaci musia hľadať nové miesto zamestnania.

Na pozadí hlavných obchodov, ktoré uskutočnili lídri šampionátu, väčšina ostatných transferov nedostala náležitú pozornosť. Obnovte túto nespravodlivosť.

Thiago Alcantara, Henrikh Mkhitaryan, Mario Goetze, Pierre-Emerick Aubameyang … Bayern a Borussia sú headliners nemeckého transferového trhu. Leverkusensky Bayer sa snaží držať krok s nimi, ktorí robili hluk predajom Schürle Chelsea a nákupom Son Hyun Ming. Zvyšok dohody nie je v centre diskusie, ale stojí za to sa pozrieť bližšie. Všetci novo prichádzajúci majú veľké nádeje na nadchádzajúcu sezónu. Niektorí z nich nebudú zakoreniť, niekto, možno budem trápiť zranenia, a niekto, možno, sa stane novým Goetze alebo Royce. Povie to len čas. Medzitým vám predstavíme zoznam prevodov, ktoré by ste mohli obísť.