Renato Sanches sa objaví v Bwin horúcej chorvátskej väzbe, ktorá poháňa Portugalsko

Nič neopisuje ohromujúci charakter prekvapujúceho pokroku Portugalska do štvrťfinále na úkor lepšie vybaveného chorvátskeho tímu lepšie ako skutočnosť, že Renato Sanches bol menovaný oficiálnym mužom Uefa zápasu.Poland sa pripravuje na Portugalsko po Fabianskom šetrí deň proti Švajčiarsku Prečítajte si viac Ne Luka Modric alebo Ivan Rakitic, ktorého majstrovstvá v strednom poli spôsobili, že Chorvátsko prešlo Španielsko na vrchol svojej skupiny a Bwin urobilo z nich jeden z favoritov pre turnaj. Ani Cristiano Ronaldo, ktorého podmanivý duch a odmietanie ležať proti Maďarsku urobili toľko, aby pomohlo jeho strane dosiahnuť vyraďovacie javisko.Malo to vidieť z toho Ronalda v Lens; z väčšej časti Chorvátsko znížilo svoju dodávateľskú linku a až do 117. minúty bola jeho najužitočnejšia úloha v nebezpečnom zavesení, aby pripomenula opozíciu, nemusí byť dobrý nápad poslať príliš veľa hráčov do útoku.

Sanchez prišiel až po tomto intervale a tínedžer Benfica, v ktorom Bayern Mníchov práve investoval 35 miliónov eur, na začiatku nevyzeral ako nadšený nápadník, bránil súpera z lopty a niekoľkokrát prebehol pri rezervácii. Keď urobil priestor na výstrel do Bwin konca normálneho času, zmeškal cieľ o značnú vzdialenosť, aj keď bol v dobrej firme.Takmer smiešne, ani jeden z brankárov nemal šancu, aby sa do poslednej tri minúty navyše, keď hra vybuchla do zúrivého života, rovnako ako každý očakával teplo stretnutie ísť na tresty. Sanches získal jeho ocenenie v tomto krátkom období. Keď bol Ivan Perisic neúspešný a viditeľne skóroval, po poslednej súperovej príležitosti z takmer dvoch hodín sa Sanches rozhodol pomôcť okamžite obracať obranu do útoku a preniesť loptu cez polovicu line predtým, ako Chorvátsko úplne uvedomilo nebezpečenstvo a našlo Nani v tejto oblasti. Naniho šikovný prihrávku nastavil Ronalda na prvý jasný úder na cieľ večera.Ronaldo správne riadil prvý pokus o loptu na cieľ a hoci Danijel Subasic priniesol dobrú záchranu na to, aby ho udržal mimo, Bwin nemohol s Ricardom Quaresom nič robiť, až prijal odraz. Otvoriť vlákno: Chorvátsko vs Portugalsko bolo najhorší zápas na hlavnej turnaj?

To čiastočne vysvetľuje, prečo hra obsahuje tak málo šancí, aj keď Chorvátsky fanúšikovia budú mať množstvo slušných príležitostí – Domagoj Vida bol obzvlášť vinný, hoci bolo významné, – že mierili cieľ. Keď dokonca modric prekonáva svoje preteky a ako kultivovaný hráč ako Rakitic posiela voľný kop priamo do hry, musí ísť nadol ako off-deň.Chorvátsko Bwin neuskutočnilo veľkú šancu, pravdepodobne zamrzlo v očiach svojej vlastnej publicity a umožnilo výrazne priemernej strane Portugalska.

Nie že Poľsko bude obľúbené v Marseille. Portugalsko má veľa turnajových zručností a stále má Ronaldo, ktorý môže jednoznačne ovplyvniť hry aj keď nie je na vrchole. 18-ročný Sanches, ktorý zaujal Ronaldoho rekord tým, že sa stal najmladším portugalským hráčom aby sa objavil v turnaji, ešte nemá začiatok hry, ale je spokojný s tým, ako sa deje. “Nebojím sa príliš veľa o tom, či Bwin som vo vnútri alebo vonku, len mám šancu, keď prídu,” povedal. “Ak som vo štartovacej línii, v ktorej som, ak som mimo, som mimo. Stále sa učím o futbalovom turnaji a som rád, že dôverujem trénerovi. Prichádza cez nás. ”

zdroj: Bwin apuestas en vivo – xapostar.com