LVbet bonus bez depozytu

Nasz czas

Ten bukmacher przyjmuje zakłady sportowe online i przez rozległą sieć klubów bukmacherskich, które od maja 2017 r. Są około 750. Firma działa na podstawie licencji nr 17 Federalnej Służby Podatkowej Rosji, wydanej 1 października 2010 r. Ten bukmacher wchodzi do First SRO i jest połączony z First TsUPIS, aby otrzymywać zakłady interaktywne.

Adres prawniczy Bookmaker Pub LLC: 241035, region Bryansk, Briańsk, ul. Ulyanova, d. 64.

Uwaga: BC “LVbet” nie jest legalnie związany z międzynarodowym bukmacherem online 1xbet, który ma stronę internetową w strefie domeny .com.

Systemy płatności i waluty kont

Maksymalna kwota wypłaty to 100 tysięcy rubli na Moneta.ru (w zależności od statusu użytkownika w systemie płatniczym), 75 tysięcy rubli na karty i 15 tysięcy rubli na karty Visa Qiwi Wallet i Yandex.Money.
Waluty konta

Konto z zakładem 1 x można zakładać tylko w rosyjskich rublach.
Podatek od wygranych

Uwaga: zgodnie z ust. 1 art. 214,7 Kodeksu Podatkowego Federacji Rosyjskiej, dokonując wypłaty wygranej na rzecz klienta, bukmacher musi potrącać podatek lvbet bonus bez depozytu od dochodów osobistych w wysokości 13%. Podatek jest odliczany od różnicy między kwotą wypłaty a kwotą wniesionego zakładu interaktywnego.

Linia i zakłady

Prematch

Linia w BC “LVbet” jest szeroka – reprezentowanych jest w niej około 30 rodzajów sportów. Obraz jest szeroki. Na najważniejszych wydarzeniach w piłce nożnej można uzyskać ponad 900 wyborów. Istnieją znane kursy azjatyckie (nie ma handicapu europejskiego), szeroki wybór zakładów na sumy i gole, zakłady kombinowane mogą być postawione na indywidualnych graczy. Oferowane są również niestandardowe typy zakładów: “Wyścig do celu”, “Wynik meczu w dowolnym momencie”, “Dokładna różnica w wyniku” itp.

Średnia marża w przedpołudniu wynosi 3%.

Na żywo

Live to także szeroka linia i malarstwo. Wybór rynków na mecze niepopularne w piłce nożnej wynosi od 100 do 260.

Średnia marża na żywo – 6%.

Funkcje specjalne

Klienci BC “LVbet” mają możliwość tworzenia wirtualnych meczy i stawiania na nich zakładów za pomocą narzędzia “Alternatywny Match Designer” (podrozdział “Linie”).