Futbal prenos povesti: päť Chelsea hráči čísla na výjazd?

Jednou z týchto aktualizácií by mohol byť Álvaro Morata, ktorý ostáva na radare v Chelsea aj Arsenale napriek tomu, že ho v lete nezachytili. Späť na Real Madrid útočník je ešte začať Champions League hra, aj keď on urobil prvý XI pre štyri zo svojich šiestich domácich ligových zápasov, a anglické kluby dúfajú, že môže byť k dispozícii v blízkej budúcnosti.Eddie Howe spáchaný Prečítajte si viac

Či Arsène Wenger bude stále v Arsenale, keď sa to stane, je náhle stávkové kancelárie otvorený diskusiám, pričom Francúz je zrejme pripravený súhlasiť s tým, že sa stane ďalším stálym manažérom Anglicka. hviezda.Nie je však pripravený stať sa novým stálym manažérom Anglicka – to sa nestane až do najbližšieho leta, ale zdá sa, že „má záujem na tom, aby sa stal majstrom Svetového pohára v roku 2018“. Platnosť zmluvy o Arsenale skončí v roku 2017, takže na konci sezóny bude oficiálne vyhodený na úteky, aj keď Gunners rýchlo pripravujú novú dvojročnú dohodu, aby ho odviedli od Wembley.Okrem toho, keď Arsenal chodí do Wembley, samozrejme.

Po včerajšej správe, že Mesut Özil má požadovať tričko Jacka Wilshereho No10, ak má podpísať novú zmluvu na štadióne Emirates, prichádza aktualizácia z predchodcu anglického predchodcu. v drese, Robin van Persie, ktorý sa pripravuje na presun po roku a trochu na Fenerbahce a vyhlásil sa „otvorený všetkému… či už v Anglicku, Turecku alebo kdekoľvek“. Starnutie vpred, teraz 33, tiež hovorí, že jeho deti „získajú väčšie slovo v tom, kde by stávková kancelária Unibet chceli žiť a byť“, a tak sa pravdepodobne skončia sťahovaním do Disneylandu.

vec ako tajomstvo.Vezmite Ezriho Konsu, 18-ročného strediska, Charltona, ktorého dobrá forma a jasná budúcnosť sa nezaznamenali len jedným klubom top-flight, ani dvoma, ale takmer všetkými z nich. Mladý skautský magnet zrejme prilákal zástupcov Liverpoolu, Arsenalu, Chelsea a oboch strán Manchesteru do zápasov Addicks v tejto sezóne.