Bet365

Bet365-sportBet365 patrí k popredným svetovým online stávkovým spoločnostiam. Ide o jednu z najväčších stávkových kancelárií pôsobiacich na internete, ktorá zamestnáva viac ako 1700 zamestnancov a účet si u nej otvorilo už viac ako 7 miliónov hráčov. Bet 365 svojou bezkonkurenčnou ponukou športových udalostí a vysokými kurzami uspokojí aj náročného stávkarov. Bet365 patrí medzi špičku aj v ponuke live stávok a po registrácii naviac získate prístup k množstvu live prenosov, ktoré môžete bezplatne sledovať na stránkach Bet365. Z jedného hráčskeho konta máte okrom kurzového stávkovania prístup tiež k online kasíne, zahrať si môžete poker, bingo alebo môžete vyskúšať stávkovanie na finančné trhy. Za zmienku stojí mimo lukratívnych bonusových ponúk a rýchlych prevodov peňazí tiež česká zákaznícka podpora, ktorá je vám k dispozícii 7 dní v týždni. Ak teda u Unibet bonus  ešte nemáte účet, teraz je ten správny čas.

Ponuka športových udalostí, na ktoré si možno u stávkovej kancelárie Bet365 staviť, je naozaj široká. Okrem všetkých populárnych športov ako futbal, hokej, tenis alebo basketbal sa v ponuke tejto stávkovej kancelárii objavujú aj športy ako bedminton, box, kriket, florbal, formula 1 alebo pozemný hokej. Každý stávkar tu určite nájde dostatok stávkových príležitostí. Osobitá pozornosť je venovaná tiež konským dostihom a závodom chrtov.

Pokiaľ ide o druhy stávok pri jednotlivých športov, aj tu Bet 365 výrazne prevyšuje konkurenciu. U futbalu si vedľa Bet365 fogadás bónusz klasických stávok (polčas/konečný výsledok, celkový počet gólov, Over/Under) môžete staviť aj na počet rohových kopov, počet kariet v zápase, čas strelenia prvého gólu a nechýba ani rôzne špeciály na výkony jednotlivých hráčov. Komplexné pokrytie zahŕňa až na niekoľko málo výnimiek takmer všetky športy ako golf, tenis, dostihy alebo americké športy.

Športové stávky:   –  100% Bet365 bonus až do 50 Euro

Poker:   -  100% bonus až do 1000 Euro

Kasíno: -  100% bonus až do 1000$

Za zmienku stojí tiež obrovská ponuka ázijských handicapov, v ktorej môže Bet365 konkurovať len málo stávkových kancelárií. Ázijské handicapy a ich rôzne alternatívy sú vypísané takmer u všetkých zápasov.

U stávkovej kancelárie Bet 365 môžete využiť aj možnosť live stávkovania počas zápasu. Ponuka je vskutku ohromujúce a každý deň tak máte možnosť stávkovať live pri veľmi slušných kurzoch. Tiež spracovanie konzoly pre live stávkovanie je na výbornej úrovni a je užívateľsky veľmi prívetivé. K dispozícii sú vám priame prenosy alebo aspoň komentáre naživo. Počet priamych prenosov, ktoré môžete ročne zhliadnuť, je viac ako 40-tisíc. Na ich sledovanie stačí, aby ste boli prihlásení do svojho hráčskeho účtu.

Bet365 vklad:

Karty – VISA,MASTERCARD

Peňaženky – Moneybookers, Neteller, Paysafe, Ukash, Click2Pay

Bankový prevod

Bet365 ponúka užívateľsky prívetivé webové stránky s dobrou navigáciou, ktorá vám umožní ľahko nájsť všetko, čo hľadáte. K dispozícii sú vám prehľadné tabuľky, štatistiky, história účtu a nechýba ani live score. Pre zobrazenie kurzov máte možnosť zvoliť si medzi desatinným, zlomkovým alebo americkým typom. Ak si prajete vytvoriť tiket, stačí vybrať šport, ligu a druh stávky. Potom už len zvolíte sumu, ktorú si prajete staviť. Na jeden tiket môžete staviť aj viac zápasov. Pokiaľ staviate po telefóne, je vám k dispozícii mobilné verzie stránok, ktorá je taky veľmi prehľadná a jednoduchá.

Hladina kurzov sa v priemere pohybuje na úrovni 1.90-1.90, čo zodpovedá priemeru. Nadpriemerné kurzy tu nájdete na najpopulárnejšie futbalovej súťaže, ako sú anglická Premier League alebo nemecká Bundesliga. U hokejových zápasov ako i u zápasov amerického futbalu sa kurzy pri dvojcestných stávkach pohybujú na veľmi slušnej úrovni 1.92-1.92. U zápasov americkej MLB (bejzbol) sú kurzy v priemere 1.95-1.95. Najvyššie kurzy ponúka Bet365 často u stávok na presné skóre a ázijských handicapov.

Vklady a výbery na váš hráčsky účet možno vykonávať niekoľkými spôsobmi. Vklady hľa výbery sú u väčšiny platobných metód zadarmo. Vklady prostredníctvom elektronickej peňaženky Moneybookers sú takmer instantné a výbery zo z vášho hráčskeho účtu sú vám pripísané na účet u Moneybookers v priebehu 3 hodín. O niečo dlhšie trvá prevod bankovým prevodom a taky limity pre vklad a výber sú u tejto metódy o niečo vyššia. Navyše máte u tejto metódy nárok len na jeden výber zadarmo každých 28 dní. Ak prevádzate peniaze prostredníctvom platobnej karty, pri vklade sa musí meno na vašej karte zhodovať s menom, ktoré ste uviedli pri registrácii. Možnosti pre vklady a výbery spolu s poplatkami a limity pre jednotlivé metódy sú popísané v tabuľke nižšie.

Slovenská podpora  Bet365:

- live chat

- Email – support-svk@customerservices365.com

- telefon – Bezplatná linka : 00800 12 365 365

- sidlo – Hillside Festival Way, ST1 5SH Stoke-on-Trent Spojené kráľovstvo

Ešte dodáme , že v rámci jedného hráčskeho účtu je vám k dispozícii online kasíno, poker herňa, hry alebo stávky na finančné trhy. V rámci vášho účtu tak môžete svoje finančné prostriedky ľubovoľne presúvať podľa toho, kde sa vám to zrovna hodí.

read more: sk-bonus.com/bet365