Bet365: zložitý, neúnavný a uprataný, ale kde je konečný produkt?

Možno, že jeden hráč viac ako ktorýkoľvek iný je symbolom problému, ktorý postihuje novú Anglicku: Adam Lallana, neuveriteľne technický futbalista s nekonečnou energiou, ktorú mnohí tvrdia, že patrí medzi Hodgsonove najlepšie výkony v skupinových fázach. V hodnoteniach Guardian iba Eric Dier vyberá vyššie skóre ako Angličania, ktorí sa objavili vo všetkých troch zápasoch. Zdá sa, že Lallana získal viac lopty vo svojich troch vystúpeniach do Euro 2016, ako to urobil vo svojich 23 anglických čiapkach, ktoré ich predchádzali. Bol to magnet. Nie je prekvapením, že je Bet 365 španielskeho pôvodu.Jeho neuveriteľné naliehavosť a ochota vziať loptu tam, kde sa zdá, že neexistuje žiadny priestor a robiť bendy uniknúť koná držať vlastníctvo sú kvality čoraz častejšie oceňované v Iberia. Ale pre všetky tieto dobré práce je dotyk Tony Daley o ňom: táto šialená tendencia byť tak zrejme zaneprázdnená, ale chýba jej koncový produkt. V 26 zápasoch v Anglicku nemal gól. Pravidelný pohľad na jeho zúrivú tvár, ktorá bola nasmerovaná späť z Francúzska, po tom, ako sa zmietli zábery proti Rusku, Walesu a na Slovensku, nebolo čosi neočakávané. “Mám pocit, že príde – tvrdo Bet365 pracujem a príde,” povedal o svojich problémoch pred branou po zápase Slovenska. Ale bude to? Naozaj?

V Premier League, Lallana nie je známa tým, že je pravidelným prispievateľom do cieľov.On získal 19 za štyri roky, deväť z nich v jeho hviezdnej sezóne v Southamptone v rokoch 2013-14. Ale možno Hodgson od neho neočakával žiadne ciele. Je to tvorca, nie? No, nie celkom dobre. V prvých etapách zápasu v Rusku boli momenty, keď sa zdá, že Lallana Bet 365 najpravdepodobnejšie nájde kľúč na otvorenie protipovodňových brán. Namiesto toho jeho vplyv zanikol, keďže anglická dôvera sa neskôr zhoršila. Facebook Twitter Pinterest Adam Lallana, v akcii proti Slovensku v roku 2016, je dobrý v mnohých oblastiach hry, ale postráda vynikajúci atribút.

Má ešte pomôcť pri Euro 2016. Nie je to škoda. Mnohí iní chváliči nemajú. Ale možno Hodgson by nemal zadržať dych.V posledných štyroch sezónach Premier League je v priemere päť. Jeho driblingy, taká dôležitá časť jeho hry, keď bol v Southamptone, boli z veľkej časti neúspešné. Je to hráč, ktorý za posledné dve obdobia bol nasledovaný F-wordom: frustrujúce. V druhej polovici minulého roka sa zdal byť dôverníkom Jürgen Klopp, zdá sa, že sa efektívnosť Bet 365 gegenpressingu, keď sa to robí správnym spôsobom tak, že ostatní tímoví kamaráti to neurobili, rozčlenili sa na niekoľko cieľov a vyvinuli sa do neoddeliteľnej súčasti útočnej jednotky v Liverpoole. Ale za to všetko bolo medzi niektorými fanúšikmi v Anfielde stále pocit, že Lallana je možno zubom vo funkčnej jednotke, ktorá by mohla byť nahradená a vylepšená.Hráč, ktorý nezaznamenal správne krabičky pre Kloppa, Joea Allena, bol vynikajúcou tvorivou silou vo Walesovom stredisku, možno vďaka chápaniu Chrisom Colemanom o jedinečnej schopnosti Allena: jeho prechod.

Niekedy je ťažké určiť, prečo nie je hráč efektívny. Všetko o Lallane naznačuje, že by mal byť. Má krásny prvý dotyk a dokáže prehrať minulých hráčov s pohybom bootov a malým krokom vo vnútri. Rovnako má vyrovnaný temperament, len zriedka prepúšťa preukaz, Bet365 pracuje ťažšie ako väčšina a pravidelne sa dostáva do dobrých pozícií. Možno mu nie je pomôcť odtieňmi šedej, čo je jeho najlepšia pozícia. Je stredopoliar alebo útočník? A na rozdiel od Allena, nie je ľahké povedať, aký je jeho jedinečný atribút.Možno je príliš komplikovaný futbalista, nie je dostatočne zjednodušujúci, aby bol skutočne efektívnym hráčom Anglicka. Adam Lallana Preto by sa dali prednosť nekomplikovanejším fyzickým atribútom Jamieho Vardyho pred komplikovanými zručnosťami Lallany v Anglicku tri pred Islandom. Ak však hráč Liverpoolu udržiava svoje miesto, očakáva sa, že bude tekutým a funkčným prvkom Hodgsonovho tímu; zložité, neudržateľné, zdanlivo všade a Bet365 bezpečne sedem z 10. Len nečakajte, že bude zápasníkom.