Bet365, Unibet – internetové stávkové kancelárie

Túžba West Bromwich Albion zabezpečiť poslednú tretinu svojej sezóny predstavuje niečo viac ako krutý boj proti ústupu bol testovaný na veľmi obmedzenie Peterborough United. Jon Taylor mal nízku strelu, keď vidieť, že Ligová strana má dôsledne zaslúženú druhú polovicu vedenia a po dobre zaujatom vyrovnaní od Darren Fletchera sa kravata dostala do Unibet extrémneho času, obidve strany vytvorili šancu vyhrať mimoriadne zábavné stretnutie pred tým, ako prišli Baggies prostredníctvom 4-3 trestov. </p> <p> Ten trest Peterborough, ktorého si Martin Samuelsen vynechal, bol v extrémnej diere krutý. 18-ročný nórsky stredopoliar, ktorý bol zapožičaný z West Hamu, bol skvelý po celom svete, ale aj tak boli jeho spoluhráči.Takáto bola ich Unibet verzia, energia, aplikácia a zručnosť, niekedy bolo ťažké povedať, ktorá strana bola z vyššej úrovne.Petborborough United 1-1 West Bromwich Albion (WBA vyhrať 4-3 na perách): FA Cup štvrtého kola – ako sa to stalo – Prečítajte si viac

Albionov manažér Tony Pulis súhlasil. “Musíš Peterboroughovi dať všetok úver. Milujem túto súťaž a je to zvláštne kvôli týmto hrám – spôsob, akým Unibet hrali, bol absolútne fantastický. Mali sme príležitosti na to, aby sme ho vyhrali v otvorenej hre, ale som šťastný, že budem v ďalšom kole. “Peterborough samozrejme nemohol prísť o to, 350 000 libier v televíznych poplatkoch, príjmových vstupoch a reklame.Napriek tomu vítajú, že táto suma nie je pochýb o tom, Peterborough sa však zdokonaľoval v maximalizácii príjmov za posledné roky, počas ktorých predávali hráčov za 25 miliónov libier, čo znamenalo pokrok na päťkruhovom páse na strane majstrovstiev. Unibet predstavujú finančný záchranný lístok, ktorý kedysi mohol urobiť.

Nedostatok cieľov Albionu neskoro prinútil Saida Berahina spomenúť na štartovú líniu niečo nevyhnutné, ale niekedy refusenik dopredu bol divákom pre veľkú časť otváracia štvrťhodina. Posh sa vylieval dopredu tempo a štýl a Harry Beautyman uvidel, že jedna Bet365 bočná noha sa zablokovala a Taylor vystrelil široko predtým, ako Ben Foster musel zabrániť ostrej jazde Beautymanu.Vtedy Albion stratil Garetha McAuleyho, stredný chrbát, ktorý vytiahol za zranenie v ušiach.

Riešenie bolo robustné, na oboch stranách a pol hodinu sa Baggies nepodarilo zlepšiť svoje záznamy o tom, že v troch z predchádzajúcich štyroch hier nemal jediný strelecký gól. Berahino, s bočným nohom z vonkajšej strany boxu, takmer tak urobil: brankár Posh Ben Alnwick vyzeral uľavený vidieť loptičku letieť tesne okolo jeho ľavá ruka. Ako polovica-čas priblížil Albion , nakoniec začali mať väčšiu konzistentnú hrozbu. James McClean bol Bet365 zablokovaný a z rohu Jamese Chestera zachytil Darren Fletcher a preletel cez bar. Interval dal Peterborough čerstvú energiu.Lee Angol, Taylor znova a Shaquile Coulthirst všetci šli tesne pred tým, než Albion šiel za sebou.

Chytili krátky chrbát rýchlou prestávkou, nemohli zabrániť Anglovi, aby pretiahol loptu cez pole do Taylora a šprintoval do vesmíru doľava. Ľadový strelec stredného poľa vypadal trochu vystrašený, ale bol dostatočne silný na to, aby odvrátil Fosterovu dosahujúcu ruku.Barry Fry vidí jasnú budúcnosť pre Peterborough po prehratí West Bromu Prečítajte si viac

nejakú iniciatívu nahradila Claudio Yacob so Stéphane Sessègnonovou. Spočiatku to urobilo malý rozdiel: ak niečo, margin marginalizácie sa zvýšil v Bet365 prospech lídra lídra.

Návštevníci mali svoje chvíle, aj keď Craig Gardner je nožnicové volejbal z 25 yardov len široký prípad, a 71 minút sa vyrovnali.Kostolička nedokázala vyčistiť McCleanov kríž zľava a Fletcher narazil na neúmernú strelu čisto okolo Alnwicku. Peterborough ešte prišiel. Coulthirst, vybral kreatívny Samuelsen, trvalo príliš dlho na ovládanie lopty, ale stále dostal dostatok času na to, aby zasiahla silnú nízku jazdu širokú nohu.Albion by to mohol vyhrať v bežnom čase, keď sa Alnwickova odplavená voľnosť vrátila k prázdnemu gólu Berahinom, iba Michaelovi Bostwickovi, aby Bet365 stávková kancelária kopol loptu jasne.

Mimoriadne dlhý čas sa vyrovnával s pozoruhodným Gabrielom Zakuani v čele s Gardnerovým bránkovým zásahom, najbližšie zablokovanie sa rozpadlo, kým Berahino, úplne neoznačený v poslednej minúte hry, nejako získal širokú hlavu zo šesť-yardovej krabice.

Ukázali, akí kvalitní hráči sú, “povedal Graham Westley z tímu Peterborough. “Máme veľmi mladý tím, ale je to nabitý talentom a ak hráči budú pokračovať v práci a zlepšovaní, nebudú to dlho hráči z liga.” Samuelsen bude peklo hráča.Niekedy pravdepodobne Bet365 preháňa veci, ale je to fantastický talent. “