Bet365: “Musíme pokračovať v boji za titul v Spurs až do konca”

Harry Kane sa obáva, že to, že Tottenham Hotspur má nedostatok bezohľadnosti, si mohol stáť prvý ligový titul od roku 1961. Útočník povedal, že jeho tímový 1-1 domáci remíza s West Bromwichom Albionom v pondelok večer bol “vyčerpaný pocit” opustil ich sedem Bet365 bodov za lídrami Leicester City s tromi zápasmi, ktoré mali hrať. Bola to hra s tesnými okrajmi, pričom Tottenham dvakrát zasiahol drevo na 0-0 a ešte raz po tom, vedenie 1-0.Ak by Erik Lamela mal 58-minútové úsilie na 2-0, skôr ako sa vrátiť z ďalekého postu, Tottenham by sa podarilo udržať tlak na Leicester.Tottenham je Dele Alli má svoje krídla pripnutý West Brom.

Namiesto toho boli vyčerpaní – Craig Dawson vedie ekvalizér pre West Brom v 73. minúte – a to nebolo prvýkrát v tejto sezóne, že Tottenham premárnil body na White Hart Lane od víťazné pozície. Zostali 2: 0 s Stoke City; oni prehrali 2-1 proti Newcastle United, boli vpredu, a priznali Bet365 vyrovnanie Arsenal v 2-2 derby remíza. “Musíme dať tímy preč,” povedal Kane. “Máme niekoľko takýchto zápasov v tejto sezóne, keď sa tímy vrátili, aby nás kousali. Je to sklamanie.Všetko, čo môžeme urobiť, je posunúť sa dopredu a zistiť, čo sa stane tento víkend. Cítili sme, že sme urobili dosť na to, aby sme vyhrali hru, najmä v prvej polovici. Mali sme veľa šancí a mal pár z tohto miesta. Ale to je futbal. ”

Mohlo by to byť horšie nasledovať, ak by bol Dele Alli obvinený z násilného správania po tom, čo údajne prerazil záložníka západného Broma Claudia Yacoba do žalúdka.

záložník, ktorý bol o víkendu volený PFA mladým hráčom roka, by Bet365 mohol čeliť retrospektívnemu zákazu troch zápasov, ak by bol uznaný vinným, a dal ho do konca sezóny.

udalosť, ale to sú druhy zápasov, ktoré víťazi víťazia – úzke proti súperom, ktorí stláčajú priestor a premenia ho na bitku, na duševnú a fyzickú úroveň.V pondelok to bolo nepríjemné a otázky sa mohli spýtať na Tottenhamovu vyrovnanosť. “Stávame sa veľmi dobrým tímom a tímy pod nami sa chcú prísť sem a získať výsledok,” povedal Kane. “Chcú strácať čas, chcú dostať sa do rozhodcu, ale to je futbal. Musíme sa naučiť, ako sa s tým vyrovnať. Sme mladá strana a musíme sa ešte naučiť.

“Možno sa tímy pokúšajú dostať sa pod našu kožu. Zdá sa, že všetci dávajú proti nám 110%. Ale ak chcete byť v tejto lige špičkovým tímom, musíte sa s tým vyrovnať. Myslíme si, že sme. Cítime, že sme sa v posledných mesiacoch dobre vyriešili. Pondelok bola len jednou z Bet365 týchto hier.West Brom sú bokom, že ak im dáte šancu a neukladáte ich do postele, vrátia sa, aby vás uhryzli. “Facebook Twitter Pinterest Craig Dawson v hlave odmietol Spurs tri dôležité body.

Tottenham navštívi Chelsea v pondelok v noci, ale titulný závod skončí v nedeľu, ak Leicester zvíťazí proti Manchesteru United na Old Trafford. United však potrebujú víťazstvo, aby udržali naživo svoj tlak na finálový zápas Ligy majstrov a Kane chce veriť, že nie je nemysliteľné, že by mohlo dôjsť k ďalšiemu zvratu. “Myslím, že to neskončilo,” Kane povedal. “Zostávajú ešte tri hry. Ak Leicester stratí ďalšiu hru, jednoducho nikdy neviete, s tlakom. Je zrejmé, že to bude teraz veľa, oveľa ťažšie a to nie je v našich rukách.Je to v rukách Leicestera. Ak vyhrá, vyhrá. Musíme ísť von a vyhrať naše zostávajúce tri hry. “Museli by stratiť jeden a nakresliť dva a mali by sme Bet365 vyhrať všetky tri. Nie je to nemožné, ale vyzerá to nepravdepodobné, že taká sezóna zašla tak ďaleko. Nemôžeme to ovládať, ale nedokázali sme ho kontrolovať počas posledných niekoľkých týždňov. Vychádzali a robili svoju prácu, rovnako ako my. Bolo to škoda, že sme nemohli získať tri body proti West Brom.

“Manažér nehovorí veľa po hrách, vyhrali alebo prehrali. Samozrejme, všetci sme sklamaní. Vedeli sme, čo na ňom jazdí. Ale je to teraz hotovo. Nemôžeme robiť viac.Hrali sme veľmi dobre v prvom polčase, ale v druhej polovici sme nedosiahli obvyklý štandard. “Tottenham potrebuje ešte dve body, aby si bol istý, Manchester City hostí hostiť Arsenal v predposlednom víkende, čo znamená, že jeden alebo obaja z nich klesnú. Tottenhamov brankový rozdiel im dáva trochu dychovej Bet365 miestnosti – rozhodne s Arsenalom. Ak nedokázali vyzdvihnúť dva body, je tu malá šanca, že by mohli skončiť v piatej. “” Musíme sa prať sami a snažiť sa vyhrať naše posledné tri zápasy, “povedal Kane. “Chceme skončiť tak vysoko as čo najviac bodov, ako môžeme. Už je to fantastická sezóna a nemôžeme sa dostať dole na výsledok West Brom. Je to pocit vnútornosti. Chceli sme vyhrať zápas, ale zostávajú ešte tri hry, a nemôžeme to jednoducho zložiť.Musíme bojovať až do konca. “