Bet-at-home

Stávková kancelária Bet-at-home, ktorá je momentálne registrovaná na Malte, bola založená v roku 1999 v Rakúsku. Ide o populárneho bookmakera, ktorý okrom kurzových stávok ponúka aj možnosť zahrať si v kasíne alebo pokrovej herni. Čo sa športového stávkovania týka, nájdete tu pomerne širokú ponuku športov a líg, na ktoré si môžete staviť. Bet-at-home by sme odporúčali všetkým začiatočníkom i pokročilým, najmä kvôli jednoduchosti a prehľadnosti webových stránok a tiež kvôli bohatej ponuke rôznych bonusov a promo akcií. Samozrejmosťou sú stránky kompletne v českom a slovenskom jazyku a nechýbajú ani stávky naživo alebo možnosť zadarmo sledovať rad športových zápasov prostredníctvom live prenosov.

Ako sme už spomínali, Bet-at-home je stávkovou kanceláriou vhodnú predovšetkým pre začiatočníkov, a to najmä z dvoch dôvodov. Prvým je jednoduchý ale zároveň prehľadný a funkčný web. Druhým významným faktorom je obsiahla ponuka športových udalostí, ktorá je zameraná predovšetkým na futbal. Nájdete tu množstvo futbalových líg a pohárov vrátane dvoch mexických líg, iránskej, albánskej, austrálskej alebo napríklad i jordánske ligy. Tí, ktorí dávajú prednosť stávkovani na iné športy, tiež nebudú sklamaní. Stávková kancelária Bet-at-home ponúka takmer 30 športov a viac ako 220 športových líg, na ktoré si môžete staviť. Nechýbajú ani stávky na politiku alebo napríklad špeciálne stávky, ktoré sú tu skôr pre pobavenie (Vyhrá Nemecko Majstrovstvá sveta vo futbale skôr, než sa človek dostane na Mars?).

Bet-at-home bonusy:

Športové stávky: – bonus až do 100 Euro

Poker: – bonus až do 500 Euro

Kasíno: – bonus až do 1000$

U futbalu si okrem klasických stávok na výsledok polčasu/zápasu, presný výsledok, Over/Under alebo handicapových stávok môžete staviť aj na 3-way Over/Under, prípadne na to, či v zápase bude penalta alebo niektorý z hráčov dostane červenú kartu. Bohatú ponuku stávok a stávkových možností nájdete taktiež u tenisu, ľadového hokeja, volejbalu alebo hádzanej.

Live stávky patrí určite k jednému s pozitívnych aspektov stávkovania u Bet-at-home. Nájdete tu širokú ponuku športových udalostí a turnajov z celého sveta. Prevažujú hlavne stávky na futbal a tenis ale v ponuke nechýbajú ani hokej, hádzaná, basketbal alebo volejbal. Na niektoré z ponúkaných udalostí je tu možné nájsť docela vysoké kurzy, ale všeobecne aj tu patrí kurzy skôr k priemeru.

Mnohé z týchto športových zápasov môžete sledovať naživo prostredníctvom priamych prenosov. Rozvrh priamych prenosov si môžete zobraziť v kalendári live stávok, kde môžete tiež vidieť, na ktoré zápasy si môžete alebo si budete môcť staviť live. Ešte poznámka k priamym prenosom; ak ich chcete sledovať, musíte mať na vašom účte pozitívny zostatok, resp. za posledných 24 hodín si musíte staviť aspoň na jednu stávku.

Bet-at-home vklad:

–  Karty – VISA, MASTERCARD

–  Peňaženky – Moneybookers, Neteller, Paysafe, Ukash, Click2Pay

–  Bankový prevod

Webové stránky Bet-at-home bonus prešli v poslednej dobe radikálnou zmenou dizajnu. Teraz tak stránky ponúkajú prehľadný dizajn s ľahkou navigáciou. Na ľavej strane nájdete menu s ponukou všetkých športov, líg alebo turnajov, na ktoré si môžete staviť. Uprostred potom nájdete všetky stávkové možnosti, ktoré sú u danej udalosti k dispozícii.

Bet-at-home vám tiež ponúka množstvo užitočných nástrojov a funkcií, medzi ktorými nechýbajú podrobné štatistiky zahŕňajúce športy a ligy zo všetkých kútov sveta, tabuľky alebo live score. V rámci jedného účtu sa môžete prepínať medzi kasínom, pokerovú herňou alebo stávkovou kanceláriou.

Musíme povedať, že aj keď Bet-at-home ponúkajú o niečo vyššie kurzy, ako tomu bolo v minulosti, tie stále patrí skôr k priemeru. Hladina kurzov je v priemere 1,84-1,84 (marža 8 %). Tiež na všetky populárne futbalovej ligy sú kurzy vypisované v tejto kurzovej hladine, ojedinele môžu byť aj o niečo vyššie. Výhodou Bet-at-home je, že na väčšinu populárnych súťaží a turnajov vypisujú stávkové kurzy medzi prvými a tak tu môžete z času na čas nájsť celkom zaujímavé a vysoké kurzy.

Slovenská podpora Bet-at-home:

– live chat

– Email – service.sk@bet-at-home.com

– telefon – +356-21314833

Vklady a výbery na váš hráčsky účet možno vykonávať niekoľkými spôsobmi. Na hráčsky účet môžete peniaze vložiť prostredníctvom bankového prevodu, platobných kariet Visa alebo Mastercard, prípadne môžete použiť predplatené karty Paysafecard. K dispozícii sú vám samozrejme tiež internetové peňaženky Skrill a Neteller. V prípade, že peniaze vkládáte pomocou platobných kariet, počítajte s poplatkom vo výške 2% z vykonávanej čiastky. Všetky ostatné metódy sú bez poplatkov a vklad máte zvyčajne ihneď pripísaný na váš účet. Minimálny vklad je 10 eur.

Pre výber z vášho Bet-at-home účtu môžete opäť použiť bankového prevodu. Prvé 3 výbery v priebehu mesiaca sú bez poplatkov, potom je každý ďalší výber spoplatnený čiastkou 5 EUR (100 kč). To isté platí aj pre výbery cez Skrill, tu ale máte nárok len na 2 bezplatné výbery v priebehu jedného mesiaca. Použitie online peňaženky Neteller je bez poplatkov. Minimálne čiastky pre výber sú uvedené v tabuľke. Minimálna stávka je 1€ – viac zde.